Hakkında yorumlar MultiSlim

 • Αναστασία
  Etkili bir çare. Bu şurubu birkaç nedenden dolayı analoglar arasında seçtim: doğal kompozisyon, şekersiz, olumlu yorumlar. Ben de denemeye karar verdim. Seçim konusunda yanılmadım. Multislim - 56 kg kullandıktan sonra 70 kg ağırlığındaSonuçtan memnunum. Uzun diyetler ve fitness ile kendime eziyet etmek zorunda değildim. Ben tavsiye ediyorum!
  MultiSlim
 • Elif
  Tatlıları çok seviyorum ve bu alışkanlıktan ne kadar vazgeçmeye çalışsam da boşuna. Sonuç olarak, yalnızca multislim kurtulmaya yardımcı olan ekstra kilo ile ilgili sürekli bir sorun var. Bunu bir yıl önce ilk kez denedim. İki haftada 15 kilo verdim! Şimdi ince bir figürü korumak için periyodik olarak profilaksi alıyorum.
  MultiSlim
 • Αναστασία
  Satın aldığım için memnunum. Araç etkili, ona para harcamam boşuna değildi. Multislim bulana kadar birçok benzer kilo verme yöntemi denedim. Sadece o beni fazla kilolardan kurtarabildi. Üstelik spor salonunda sıkı diyetler ve ekstra saatler olmadan kısa sürede. Ben tavsiye ediyorum. Günlük kullanımla iki haftada 12, 5 kilo verdim!
  MultiSlim
 • Ιωάννα
  Kızımızla birlikte kullanıyoruz. Her ikisinin de aşırı kilolu olmaya genetik bir yatkınlığı vardır. Ve hiçbir diyet zayıf bir vücudu korumaya yardımcı olmaz. MultiSlim kilo vermemize yardımcı oldu. Bir aylığına aldılar. Sonuçtan memnunuz. Geçenlerde iki şişe daha sipariş ettik, geçen gün teslimatı bekliyoruz.
  MultiSlim
 • Zeynep
  İkinci hafta her gün, sabah, öğle yemeği ve akşam multislim alıyorum. Yemeklerden önce bir çorba kaşığı. Şurup şekersiz olmasına rağmen tatlı ve tadı hoştur. Doğal kompozisyon. 9. 5 kilo verdi. İştah azaldı, daha az tatlı yemeye ve daha az yemeye başladı. Almaya devam ediyorum, tatile 9 kilo daha vermeyi planlıyorum.
  MultiSlim
Kullanıcı oyu MultiSlim
4.3
23