7 gün boyunca Japon diyeti - komplikasyonsuz kilo vermek

Japon diyeti için izin verilen yemekler

Çok sayıda diyet ve kilo verme kompleksinin dünyasında, kafanızın karışmaması zordur. Fazladan birkaç kilo vermek için doğru sistemi nasıl seçersiniz? Her şeyden önce. Vücudunuza uygun beslenmeye karar vermelisiniz. Diyet güzel tonda bir vücut elde etmenin hoş ve kolay bir yolu olsa bile.

Bugün, 7 günde kilo vermek için Japon diyetinden, hem tıbbın aydınlatıcılarının hem de bu yöntemin düzenli kullanıcılarının tüm artıları ve eksileri hakkında konuşmak istiyorum!

Sadece birkaç yıl önce, mucidi ünlü Japon kliniği "Yaeks" te profesör olan Dr. Kovalkov'un Avrupalılar için Japon diyeti tanındı. En az 7 gün tüketilmesi gereken bu kadar kompleks ürünlerde kilo veren kişileri cezbeden bu beslenme şekli hakkında bugün neden bu kadar çok konuşuluyor?

Et ve kekleri buzdolabından atmadan önce, böyle bir yemek kompleksinin avantajlarını ve dezavantajlarını anlamanız gerekir.

Japon diyetinin 7 gün boyunca artıları

 • Kilo ne kadar fazla olursa vücut o kadar fazla kilo verir. Diyet sırasında haftada 7 kg'dan fazla kaybedebilirsiniz.
 • Vücut hızla yeni bir yeme biçimine adapte olur, Japon diyetinin menüsü karmaşık değildir ve herkese oldukça tanıdık gelir.
 • Japon diyetinin özü sadece vücudu birkaç kilogramdan mahrum bırakmak değil, aynı zamanda metabolizmayı normalleştirmek ve beslenme alışkanlıklarını daha iyi hale getirmek için mükemmel bir seçenektir.
 • Kaybedilen kararlı bir sonuç artık iade edilmiyor!

Eksiler

 • Halsizliğe, vücudun yorgunluğuna, koordinasyon bozukluğuna, uyuşukluğa ve bilinç kaybına neden olabilen her gün çok düşük kalori alımı. Bu nedenle beslenme uzmanları, yılda 7 günden fazla oturmama tavsiyesinde bulunur. Evet, evet, daha fazla değil. Güzellik güzelliktir ve sağlık her şeyin üstündedir!
 • Çok sayıda kontrendikasyon listesinin varlığı, bunlar mide, kalp, kan damarları, karaciğer, yüksek tansiyon ile ilgili problemlerdir. Her organizma her gün kahveye dayanamaz.
 • Hamile ve emziren kadınlar için Japon diyeti yoktur, süt kaybı riski ve gelişmekte olan fetüs için vitamin eksikliği vardır.
 • Ve en önemlisi, bir diyetle günde üç öğün öğündür, bu, tüm önde gelen doktorların ve beslenme uzmanlarının günde 5 kez, ancak küçük porsiyonlarda yemek yemelerini tavsiye etmeleri sağlanır.

Çıktı

Bu 7 günlük Japon diyeti, büyük miktarlarda kilo vermeye çalışan insanlar için daha fazla ve şimdiye kadar başarılı olamadılar. Bir hafta ve istikrarlı bir tatmin sonucu. Ancak her durumda, alışılmadık bir yeme şekline geçmeden önce bir uzmana danışmanız gerekir.

Hafta boyunca Japon diyetinin katı bir menüsü. Kilo vermeye başlayalım

En iyi etki için, böyle bir diyete başlamadan önce, beslenme uzmanları vücudu hazırlamayı tavsiye eder, bunun için beş gün boyunca tamamen tuzsuz yemek yemeye çalışmalı, tatlıları, füme etleri, alkolü diyetten çıkarmalı ve oruç gününü kefirde geçirmelisiniz . Bu, nefret edilen santimetre yağlardan mahrum bırakılmasına zaten katkıda bulunacak.

7 günlük Japon diyeti tamamen dengelidir, uzmanlar tarafından vücudun tüm ihtiyaçlarını dikkate alacak şekilde ayrıntılı olarak hesaplanır, bu nedenle kesinlikle reçeteye göre yapılmalıdır.

Not.Ürünleri benzerleri ile değiştiremezsiniz ve yer yer günleri değiştiremezsiniz, sonuç istenenden daha düşük olacaktır.

Gün boyunca bol sıvı, tercihen gazsız veya tatlandırıcı içermeyen iki litreden fazla içilmesi tavsiye edilir. Uyandıktan sonra ve her seferinde yemeklerden iki saat önce, bir bardak normal saflaştırılmış sıvı içmeniz ve ardından başka yiyecekler yemeniz gerekir.

Japon diyeti için suşi ve deniz ürünleri

Diyetin ilk günlerinde Japon protein diyetinin menüsüne göre vücudun doygunluğunu özleyecekseniz, uzmanlar size küçük numaralara başvurmanızı tavsiye ediyor:

 1. Yemek sırasında, yiyecekleri iyice çiğnemek gerekir, bu, yiyeceklerin etkili bir şekilde özümsenmesine ve sindirilmesine katkıda bulunacak ve ayrıca diyetin kalori içeriğini% 12 oranında azaltmaya yardımcı olacaktır. Küçük yaşlardan itibaren çocuklara yemek yerken acele etmemeleri öğretilir, bu iyi bir ruh hali ve ince bir vücut için en iyi seçenektir.
 2. Açlık hissi geçmezse, bir bardak su içebilirsiniz, çoğu zaman susuzluk hissi vücudu gereksiz yiyecekler almaya teşvik eder ve sonuçta diyeti temiz ve gazsız sıvı ile doyurmak yeterlidir.
 3. Fazla yememek için yiyecekler küçük beyaz tabaklara yerleştirilmelidir, bu da yiyecek ilaveleri için alanı görsel olarak azaltır ve tokluk hissini arttırır. Televizyon seyrederken ve telefonda konuşurken yemek yemeniz tavsiye edilmez. Aşırı yemeyin, sadece gerekli miktarda yiyecek alımına odaklanın.
 4. Birkaç gün sonra vücut bu yeme şekline alışacak, mide hacmi küçülecek ve tokluk hissi daha hızlı gelecektir. Japonlar, bunun açlığı gidermek için yeterli olduğunu söyleyerek avuç içinde yemeyi tavsiye ediyor. Bu yüzden hepsi zayıf ve formda. Biz de buna ayak uyduralım!
 5. Güzel ve ince bir vücuda ilerleyin!
Japon diyetinin bir sonucu olarak ince rakam

Japon Tuzsuz Diyetten Çıkmak

Uzmanların tüm reçetelerini ne kadar denerseniz ve takip ederseniz edin, diyetin yanlış yolu feci sonuçlara yol açabilir ve kaybedilen tüm kiloları anında geri gelebilir. Bunu önlemek için, kilo verme sürecinde kazanılan ağırlığı nihayet pekiştirmeniz gerekir, bu nedenle, yedi günlük sıkı bir diyetten sonra, tüm yiyecekleri bir kerede atmanız ve büyük porsiyonlarda tüketmeniz önerilmez. Vücudun tam bir adaptasyonu için, bir ay boyunca Japon diyetinin bazı unsurlarına uymanız, daha fazla meyve yemeniz, çok fazla sıvı içmeniz, daha az tatlı ve baharatlı olmanız, füme etleri ve tuzlu yiyecekleri kötüye kullanmamanız önerilir.

Belki de vücudunuz doğru beslenmeye o kadar alışacaktır ki, sonraki tüm zamanlarda belde fazla kilo ve santimetre için endişelenmenize gerek kalmayacaktır.

Adaptif döneme Japon diyeti 13-14 gün olarak da adlandırılır. Tabloya göre, dokuzuncu günün menüsünü beşinci, 10-4, 11-3, 12-2, 13'ü 1 için değiştirmelisiniz.

Japon diyetinin doktorları ve benzer diyet kullanıcıları hakkındaki popüler incelemeleri.

Diyetin başlangıcı için doğru bir şekilde hazırlanırsanız, sonuçlar güven verici olacaktır. Örneğin bir kız şöyle yazıyor:

 • Kilo verme kursuna başlamadan önce bir beslenme uzmanına danıştım, bana vücuduma göre ayarlanmış bir reçete yazdı ve 7 gün buna sıkı sıkıya bağlı kaldım, ardından yavaş yavaş üç hafta diyetten ayrıldım. 6 kilo verdim, bu benim için yeterliydi. Şimdi Japon diyetinin bazı özelliklerine bağlı kalmaya devam ediyorum ve böyle bir risk aldığım için pişman değilim. Figürüm zayıf ve ruh halim mükemmel.

Ancak başka bir kız bu konuya radikal bir şekilde karar verdi, bunun sonucu olarak sonuçlar acınacaktı. Hadi dinle:

 • Japon diyetini hiçbir özel hazırlık yapmadan yedi gün denedim, oturdum ve hepsi bu. "Bugün ve hemen" prensibine göre 10 kilo vermek istedim. Altı gün yetecek kadar yedim, korkunç bir yorgunluk, kusma, aralıksız bir açlık hissi vardı. Evet 5 kilo verdim, bana dönmediler ama bu süre zarfında midemi tamamen mahvettim. Bir hastanede iki ay tedavi gördün ve hepsi olmasa bile, Tanrıya şükür. Belki de bu vücudumun bu şekilde yemek yemeyi reddetmesinden kaynaklanmaktadır, bilmiyorum. Kesin olan bir şey var ki, kendi başınıza böyle önemli bir karar veremezsiniz. Yalnızca bir diyetisyen veya başka bir sağlık uzmanıyla. Çok üzgünüm, Japon diyeti bana sadece zarar verdi!

Bunlar dokunaklı yorumlar. Diyetinizi izlemek, fazla yememeye çalışmak, gece yatmadan üç saat önce yemek yemek, bol sıvı içmek, unlu mamulleri, tatlıları, tütsülenmiş etleri, yağlı yiyecekleri, hazır yiyecekleri, yarı mamulleri kötüye kullanmamak önemlidir. . Vücudumuz bu tür felaketlere hazır değil. Her şey biraz ılımlı olmalı ve o zaman fazla kilo ve ağrılı diyetler olmayacak.

Japon diyeti için yemekler

Görünüşte dramatik bir değişiklik olarak Japon diyeti

Günümüzde Japon gıda sistemi, diyetteki ana kompleks karbonhidrat kaynağının kahverengi pirinç olduğu ve taze meyve ve sebzelerin vücudu gerekli vitaminler, mineraller ve lifle doyurduğu sağlıklı ve dengeli besindir. Sadece küçük porsiyonlar ve fazla yemek değil.

Vücutla ilgili tüm deneyler bir doktor gözetiminde yapılmalıdır.

Sağlıklı ve güzel olun, iç sesiniz size her sabah şunu söylemeyi hatırlasın: "Sen en çekici ve çekicisin! ", İnanın bana, o zaman bir beslenme uzmanına gidip açlıktan ölmek için hiçbir neden kalmayacak.