Kullanım için talimatlar MultiSlim

Kilo kaybı için MultiSlim - özellikler ve genel bilgiler

Yayın formu:

oral şurup

Hacim (1 paket):

300 ml

Özellikler:

şekersiz

Lezzet:

ahududu

Kontrendikasyonlar:

18 yaşın altındaki çocuklar

MultiSlim Şurup - hızlı kilo verme anlamına gelir. Minimum 14 günlük kurs için eksi 10 kg'a kadar. Şiddetli obezitede 6 ila 12 ay veya daha uzun süreli kullanıma izin verilir. Lezzet açısından öncelikle kadınlara yöneliktir. Ancak erkeklerde kontrendikasyonu yoktur. 18 yaşından başlayarak tüm kullanıma kısıtlama olmaksızın izin verilir.

Şurubun avantajı şeker olmamasıdır. Tatlandırıcı stevia'dır. Şurup kullanımı kan şekerinin yükselmesine neden olmaz. Şeker hastaları için kontrendikasyonu yoktur.

MultiSlim, sindirim sistemini normalleştirerek etkili bir şekilde kilo verir. Bilim adamları, metabolik bozuklukların fazla kilo almanın birincil nedenlerinden biri olduğunu defalarca doğruladılar. Kural olarak, aynı nedenle, hiçbir diyet ve sıkı eğitim kilo vermenize yardımcı olmaz. Ve çoğu zaman, tersine, daha da fazla yeniden ağırlık ayarına neden olurlar.

Zayıflama şurubu - kullanım endikasyonları:

  • fazla kilo veya obezite (herhangi bir şiddette)
  • sık atıştırma, yüksek iştah
  • düzenli mide-bağırsak bozuklukları (şişkinlik, kabızlık, gaz oluşumu)
  • yemekten sonra sürekli yorgunluk hissi, midede ağırlık

Yukarıdaki nedenler, çoğu insanın dikkat etmediği, ancak metabolizmanın bozulduğunu bildiren bir işarettir. Vücut yiyecekleri düzgün bir şekilde sindiremiyor. Böylece tüm faydalı maddeler asimile edilir ve fazlası vücuttan uzaklaştırılır veya yakıt olarak kullanılır. Zayıflama şurubu MultiSlim, metabolik bozuklukların tüm semptomlarını ve nedenlerini ortadan kaldırır, bunun sonucunda hoş olmayan semptomlar ve fazla kilo hızla kaybolur.

MultiSlim talimatları - nasıl kullanılır, dozaj yapılır

Nasıl kullanılır, dozaj - MultiSlim zayıflama şurubu

Dikkat edilmesi gereken ana kural, şurubu kesintisiz bir kursta almaktır. 10-12 kg kilo vermek - iki hafta içinde, 15-20 kg - bir veya iki aylık bir kurs, 20-30 kg - üç ay veya daha fazla. 20 kg veya daha fazla kilo vermek için, aylık kurs yedi gün boyunca kesilebilir. Her durum için aynı dozaj uygulanır - günde üç kez, yemeklerden önce bir çorba kaşığı. İsteğe bağlı olarak bir bardak su (100 ml) ile seyreltilebilir veya yıkanabilir.

Bilmeniz önemli! MultiSlim, yalnızca% 100 olumlu sonuçlarla bilimsel araştırmalar ve klinik denemelerle desteklenmektedir. Bundan sonra, üretici şurubun Kıbrıs'ta perakende satışı için gerekli tüm izinleri aldı. Bu nedenle MultiSlim şurubu kullanarak sağlığınız için endişelenmenize gerek yok. Binlerce Avrupalı ​​kız ve kadın, şurubun yüksek kalitesi ve etkinliğinden emin olmayı çoktan başardı. Tüketici incelemeleri, üretici tarafından beyan edilen özelliklere uygunluğu onaylar.