Kullanım deneyimi MultiSlim

Herkese merhaba! Benim adım Sophia. Budva (Karadağ) tatil beldesinde doğdum ve yaşıyorum. Bugün, kullanımı kilo vermeme yardımcı olan ürün hakkında bir inceleme bırakmaya karar verdim - MultiSlim şurubu (ahududu aromalı! ). Fazla kilolarımın nedenlerinden, bu etkili şurubu nereden aldığımdan, faydalarından, nasıl kullanılacağından, kullanımının sonuçlarından bahsedeceğim . . . Öyleyse başlayacağım.

MultiSlim zayıflama şurubu kullanımı - kişisel kullanım deneyimi

MultiSlim İnceltici Şurup - Deneyimim

Bir buçuk yıl önce harika bir kızım vardı. Doğal olarak, doğumundan hemen sonra hızla iyileşmeye başladım, özellikle de fazla kilolu olmaya yönelik genetik bir yatkınlığım olduğu için. Sadece altı ayda, kendim için belli belirsiz 16 kg kazandım! Bebek bir yaşındayken kilom 9 kg daha ekledi ve acilen bu fazla kilolardan kurtulmaya karar verdim.

Diyet üzerine oturmak kesinlikle bana göre değil ve spor salonuna gitmenin de büyük bir hayranı değilim, bazen havuzda yüzebilirim, zindeliğe veya yogaya gidebilirim, ama tüm bunlar havamda değil sistematik olarak ve fazla kilolardan kurtulmaz. Bu yüzden başka bir verimli yola ihtiyacım vardı. Aynı zamanda, sonucun bir yıl beklemek zorunda kalmaması için. En sevdiğim yaz Budva'da bize geldi ve tatil sezonu başladı.

Arkadaşım bu tür durumlar için özel olarak MultiSlim adında bir şurup olduğunu nasıl duyduğunu anlattı. İddiaya göre, kullanımı gereksiz çaba gerektirmiyor ve en tembellerin bile kilo vermesine yardımcı oluyor.

Not: Fotoğrafta tatil sezonu başlangıcındayım (Mayıs sonu), kilom 80 kg (hedef 55 kg'a kadar kilo vermek! )

MultiSlim - nereden satın aldım, nasıl kullanılır, dozaj

Şurup, anlaşıldığı üzere ülkemizde sadece resmi web sitesinden teslimli siparişle satın alınabilir. Sipariş vermek çok kolaydır. Site, adı ve telefon numarasını belirtmeniz gereken bir forma sahiptir, ardından yönetici arar, tavsiye verir, teslimat ayrıntılarını ve diğer bilgileri açıklar. Sipariş onayından sonra üç gün içinde teslimat alıyorum.

Kilo kaybı için MultiSlim şurubu kullanmanın sonuçları - öncesi ve sonrası kişisel fotoğraflar

Şurubun nasıl kullanılacağını anlamak kolaydır. Ayrıca kit, talimatlar içerir. Sabahları yemeklerden önce, öğle yemeğinde ve akşamları günde üç kez aldım. Bir seferde bir çorba kaşığı. Sürekli olarak iki hafta boyunca, daha sonra beş gün ara verdim ve tekrar iki haftalık alım için ve bu şekilde, ağırlığı olan ok 55 kg işaretini gösterene kadar bir daire içinde devam ettim.

Kendim için MultiSlim'in aşağıdaki avantajlarını vurguladım:

  • Kullanışlı format - şurup, sahilde veya havuz kenarında bile her yerde içilebilir
  • Tadı güzel - ahududu aromalı, iğrenç değil, ancak almadan önce suda seyreltilebilir
  • Şekersiz - Bunun yerine Stevia Şeker İkamesi kullanın
  • Doğal bileşim, alerjiye, yan etkilere neden olmaz

Üstelik elbette en önemli şey, fazladan çaba sarf etmeden hızlı kilo vermek! Metabolizmayı iyileştirerek, sindirim sistemini normalleştirerek gerçekleşir.

MultiSlim uygulamasının sonuçları - başarılarım

Bir buçuk ay sonra, günlük şurup kullanımı 18 kilo vermeme yardımcı oldu! Bir buçuk - eksi 7 kg sonra. Eylül ayındaki kadife sezonu için planladığım gibi ince ve güzel göründüm (karşılaştırma için yaz ortasında ve sonunda çekilmiş fotoğraflar).

Özetlemek gerekirse . . . MultiSlim şurubu beni tamamen tatmin etti. Para ve zaman kaybı yok. Sonuçtan fazlasıyla memnunum. Karın, yanlar ve uyluklarda artık eski yağ birikintileri yoktur. Ben çok daha çekici görünüyorum. Harika hissediyorum!